Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


APARTMÁN 2

BULHARSKO

Popis nehnuteľnosti

Ak si chcete kúpiť byt pri mori alebo hľadáte dobrú investíciu, mám pre vás na predaj apartmán, ktorý je súčasťou novovybudovaného moderného komplexu budov v rámci rezortu Obzor Beach Resort. Rezort je postavený priamo na nádhernej šesť kilometrov dlhej piesočnatej pláži s priezračným morom. Nájdete tu všetko, čo k luxusnej, aktívnej a zároveň i pokojnej dovolenke potrebujete.

20200813_163409

   

2-izbový apartmán s klimatizáciou (individuálna klimatizácia) sa nachádza na 4. poschodí, s terasou a výhľadom na more. Rozloha je 65 m2.

Apartmán je kompletne zariadený, obývacia izba spolu s kuchynským kútom, 1 x spálňa, 1 x kúpelňa s WC, vstupná hala s úložným priestorom. Apartmán je určený pre 2 až 4 osoby.

Súčasťou vybavenia apartmánu je SAT-TV, telefón, internet a trezor.

obzor_komplex_a_plaz

   

Komplex budov je obsluhovaný výťahmi. V podzemných priestoroch ponúka rozsiahly parkovací priestor  určený pre majiteľov apartmánov. Komplex je nepretržite strážený bezpečnostnou službou.

V blízkosti sa nachádza zmenáreň, dve reštaurácie - a la carte a barbeque, snack bar, dva bary pri bazéne, nočný bar, bazén s detskou časťou, minigolf, detské ihrisko s preliezačkami, detský klub, fitnes centrum, wellness centrum, biliard, šípky, herňa, plážový volejbal, stolný tenis, mini-futbal, supermarket, konferenčná miestnosť.

 obzor_rezort 

Kúpou apartmánu získate nielen letné sídlo, kde môžete stráviť príjemnú dovolenku, ale okrem toho môžete mať aj ďalší príjem z prenájmu v čase, keď svoju nehnuteľnosť nepoužívate. 

    

Ako sa sem dostanete

Rezort je vzdialený 60 km od Burgasu a Varny, kde sa nachádzajú medzinárodné letiská. Z letiska sa dá do Obzoru dostať autom alebo autobusom. Cesta trvá približne 1 hodinu.

Cena apartmánu

130 000 EUR

Čo navštíviť v okolí

Do malebného mestečka Obzor je to cca 15 min peši po pláži alebo hlavnej ceste, prípadne minibusom alebo s koníkmi na koči. V Obzore nájdete množstvom reštaurácií, obchodíkov, pekárne a trhy so zeleninou.

   

Deti sa môžu vyšantiť v auquaparku, ktorý sa nachádza len 400 m od apartmánového komplexu. 

aquapark_1

 

Odporúčam urobiť si výlety do okolitých miest ako je Burgas alebo Varna, alebo starobilý Nesebar.

152544-optimize-fix-dark_20200817_1

 

 

V prípade záujmu o informácie ma prosím, kontaktuje telefonicky alebo napíšte email. 

Rastislav Sojka

Na finančnom trhu pôsobím od roku 1996. Prvých 10 rokov som pracoval ako člen predstavenstva najväčšej životnej poisťovne Amslico (MetLife). Následne som sa stal majiteľom a konateľom maklérskej spoločnosti EUROLIVE plus, ktorú vediem doteraz. 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam pomáham svojim klientom vyznať sa v tomto zložitom svete finančných produktov a nastaviť im správny systém hospodárenia s peniazmi. Som tu pre každého, kto potrebuje poradiť, či už s investíciou, poistením alebo sporením.

 

 


Rastislav Sojka

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF